توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

مؤسسه حقوق مهندسی تدبیر کارشناسان ساختمان اسپانه (تکسا)

وب سایت حقوق مهندسی تکسا‏یار وابسته به مؤسسه حقوق مهندسی تکسا در راستای اعتلای سطح آگاهی فنی و حقوقی اعضای محترم ، این مؤسسه افتخار دارد با به کارگیری از روش‏های نوین اطلاع ‏رسانی و همکاری توأمان کارشناسان خبره و رسمی علوم و فنون مختلف نسبت به ارائه خدمات ذیل از جمله : انعقاد قراردادهای تخصصی در صنعت و ساختمان، حل و فصل مخاصمات از طریق مراجع ذیصلاح و یا داوری تخصصی توسط کارشناسان خبره ، ارائه اطلاعات فنی و حقوقی مرتبط با موضوع فعالیت مورد نظر کاربران در سایت در تمام زمینه ‏های تخصصی فنی و حقوقی توسط کارشناسان وب سایت ایفای وظیفه می‏ نماید.

خط مشی دپارتمان حقوق مهندسی تکسایار

باتوجه به نیاز بهره برداری تخصصی توامان فن و حقوق در تمام گرایش ها و تخصص های روز جامعه کنونی و نظر به ضرورت به کارگیری از علوم و تخصص های چند صلاحیتی در پیشگیری از تبعات قانونی و یا حل و فصل مخاصمات موجود ، جهت افزایش سطح اطلاعات و آگاهی اعضا و کاربران محترم خطی مشی و اهداف عالیه این موسسه شکل گرفت . بر این اساس موسسه با بکارگیری تکنولوژِی روز ارتباطات و همچنین همکاری با کارشناسان خبره و رسمی توأمان فن و حقوق در تمام صلاحیت ها ، تمام تلاش خود را در راستای رفع نیاز تخصصی کاربران و اعضای محترم در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب  ارائه می نماید .

توضیحات برای عکس ثبت نشده
۱۸
سابقه فعالیت
۱۷۸
پرونده موفق
۱۲۴۵
مشاوره در ماه

دپارتمان مشاورین و متخصصین حقوق مهندسی تکسایار

باتوجه به نتایج ناشی از تبعات مسئولیت ها ، قضاوت های مهندسی در صلاحیت های فنی مهندسی در صنعت و ساختمان و نظر به اعمال و نیاز توأمان تخصصی ، قانون و مقررات مصوب در ارائه خدمات مهندسی با عنایت تخصصی و گرایش های مختلف در صنعت ساختمان از جمله عمران ، معماری ،مکانیک ، برق ، امور قراردادها و پیمان ، بیمه مسئولیت مدنی و ... .
همکاری گروه متخصصین این مؤسسه افتخار دارد با افزایش سطح اطلاعات و آگاهی اعضاء محترم مؤسسه گام مهمی در کاهش تبعات قانونی ، تخصصی و حقوقی بردارد . 
توضیحات برای عکس ثبت نشده