توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

در باره تکسا

وب سایت حقوق مهندسی تکسا‏یار وابسته به مؤسسه حقوق مهندسی تکسا در راستای اعتلای سطح آگاهی فنی و حقوقی اعضای محترم، این مؤسسه افتخار دارد با به کارگیری از روش‏های نوین اطلاع ‏رسانی و همکاری توأمان کارشناسان خبره و رسمی علوم و فنون مختلف نسبت به ارائه خدمات ذیل از جمله: انعقاد قراردادهای تخصصی در صنعت و ساختمان، حل و فصل مخاصمات از طریق مراجع ذیصلاح و یا داوری تخصصی توسط کارشناسان خبره، ارائه اطلاعات فنی و حقوقی مرتبط با موضوع فعالیت مورد نظر کاربران در سایت در تمام زمینه‌‏های تخصصی فنی و حقوقی توسط کارشناسان وب سایت ایفای وظیفه می‏‌نماید.
مهمترین هدف اصلی سایت تکسا، ارائه خدمات حقوق مهندسی به اعضاء، فارغ التحصیلان و شاغلین فعال در صنعت و ساختمان در راستای پیش بینی و پیشگیری از تبعات حقوقی اقدامات فنی و اجرایی همکاران مرتبط با نوع فعالیت آنها خواهد بود. سایت تکسا در زمان شروع فعالیت با راه‌اندازی ۸ دپارتمان در رشته‌های مختلف آماده ارائه خدمات به اعضا محترم موسسه می‌باشد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

درباره موسسه حقوق مهندسی تکسا

این موسسه در راستای رفع نیاز موجود اقدام به طراحی و ارائه خدمات در صلاحیت های مرتبط با نیازهای جامعه مهندسین در قالب دپارتمان آن صلاحیت نمود. این موسسه فعالیت خود را از نیمه اول سال ۱۳۹۵ آغاز و در حوزه های مختلف از جمله امور قراردادها، حقوق مهندسی، دپارتمان های موردنیاز صنعت و ساختمان شامل عمران، معماری، مکانیک، برق - الکترونیک، ایمنی، بیمه مسئولیت مدنی آغاز نمود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

همکاران متخصص تکسایار

همکاران متخصص تکسایار با داشتن سابقه و صلاحیت مرتبط با فعالیت هر دپارتمان اقدم به ارائه خدمات و رفع نیازهای کاربران و اعضای محترم موسسه می نمایند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

خط مشی دپارتمان حقوق مهندسی تکسایار

باتوجه به نیاز بهره برداری تخصصی توامان فن و حقوق در تمام گرایش ها و تخصص های روز جامعه کنونی و نظر به ضرورت به کارگیری از علوم و تخصص های چند صلاحیتی در پیشگیری از تبعات قانونی و یا حل و فصل مخاصمات موجود، جهت افزایش سطح اطلاعات و آگاهی اعضا و کاربران محترم خطی مشی و اهداف عالیه این موسسه شکل گرفت. بر این اساس موسسه با بکارگیری تکنولوژِی روز ارتباطات و همچنین همکاری با کارشناسان خبره و رسمی توأمان فن و حقوق در تمام صلاحیت ها، تمام تلاش خود را در راستای رفع نیاز تخصصی کاربران و اعضای محترم در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب ارائه می نماید.

۱۰
سابقه فعالیت
۱۷۸
پرونده موفق
۱۷۸
مشاوره در ماه