در باره تکسا

وب سایت حقوق مهندسی تکسا‏یار وابسته به مؤسسه حقوق مهندسی تکسا در راستای اعتلای سطح آگاهی فنی و حقوقی اعضای محترم، این مؤسسه افتخار دارد با به کارگیری از روش‏های نوین اطلاع ‏رسانی و همکاری توأمان کارشناسان خبره و رسمی علوم و فنون مختلف نسبت به ارائه خدمات ذیل از جمله: انعقاد قراردادهای تخصصی در صنعت و ساختمان، حل و فصل مخاصمات از طریق مراجع ذیصلاح و یا داوری تخصصی توسط کارشناسان خبره، ارائه اطلاعات فنی و حقوقی مرتبط با موضوع فعالیت مورد نظر کاربران در سایت در تمام زمینه‌‏های تخصصی فنی و حقوقی توسط کارشناسان وب سایت ایفای وظیفه می‏‌نماید.
مهمترین هدف اصلی سایت تکسا، ارائه خدمات حقوق مهندسی به اعضاء، فارغ التحصیلان و شاغلین فعال در صنعت و ساختمان در راستای پیش بینی و پیشگیری از تبعات حقوقی اقدامات فنی و اجرایی همکاران مرتبط با نوع فعالیت آنها خواهد بود. سایت تکسا در زمان شروع فعالیت با راه‌اندازی ۸ دپارتمان در رشته‌های مختلف آماده ارائه خدمات به اعضا محترم موسسه می‌باشد.


درباره موسسه حقوق مهندسی تکسا

این موسسه در راستای رفع نیاز موجود اقدام به طراحی و ارائه خدمات در صلاحیت های مرتبط با نیازهای جامعه مهندسین در قالب دپارتمان آن صلاحیت نمود. این موسسه فعالیت خود را از نیمه اول سال ۱۳۹۵ آغاز و در حوزه های مختلف از جمله امور قراردادها، حقوق مهندسی، دپارتمان های موردنیاز صنعت و ساختمان شامل عمران، معماری، مکانیک، برق - الکترونیک، ایمنی، بیمه مسئولیت مدنی آغاز نمود.

همکاران متخصص تکسایار

همکاران متخصص تکسایار با داشتن سابقه و صلاحیت مرتبط با فعالیت هر دپارتمان اقدم به ارائه خدمات و رفع نیازهای کاربران و اعضای محترم موسسه می نمایند.


خط مشی دپارتمان حقوق مهندسی تکسایار

باتوجه به نیاز بهره برداری تخصصی توامان فن و حقوق در تمام گرایش ها و تخصص های روز جامعه کنونی و نظر به ضرورت به کارگیری از علوم و تخصص های چند صلاحیتی در پیشگیری از تبعات قانونی و یا حل و فصل مخاصمات موجود، جهت افزایش سطح اطلاعات و آگاهی اعضا و کاربران محترم خطی مشی و اهداف عالیه این موسسه شکل گرفت. بر این اساس موسسه با بکارگیری تکنولوژِی روز ارتباطات و همچنین همکاری با کارشناسان خبره و رسمی توأمان فن و حقوق در تمام صلاحیت ها، تمام تلاش خود را در راستای رفع نیاز تخصصی کاربران و اعضای محترم در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب ارائه می نماید.

۱۰
سابقه فعالیت
۱۷۸
پرونده موفق
۱۷۸
مشاوره در ماه